Letenky Praha

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Výstava Ženská tvář pop artu ve Vídni od 5. listopadu

Ve vídeňské Kunsthalle (MuseumsQuartier) se od 5. listopadu do 20. února 2011 koná výstava Power up, Ženská tvář pop artu. Představuje ženské osobnosti pop artu a jeho dlouho podceňovanou roli. Evelyne Axelle, Kiki Kogelnik, Niki de SaintPhalle, Sister Cortia Kent představují ženský směr a uměleckou vyzrálost. Výstava ve Vídni Ženy pop artu oslavují sexualitu a ženskou touhu a oslovují konzumní společnost s ženskou drzostí. Vypovídají také o každodenním životě mnohdy s autobiografickými prvky. Společný je jim humor, lehká nenucenost v různých aspektech projevů současného umění.

Online rezervace levných letenek

Výstava Ženská tvář pop artu ve Vídni od 5. listopadu

  LetenkyPraha.com

  Web LetenkyPraha.com má jediný cíl, informovat o akčních nabídkách letenek z Prahy a zároveň poskytnout i informace o jednotlivých destinacích, kam lze z pražského letiště Ruzyně vyrazit. Jakékoliv náměty a podněty uvítáme, určitě nám napiště skrze kontaktní formulář. A nyní si už vyberte své levné letenky z Prahy, kam je libo.

  Najděte si ubytování

  Najdi si ubytování Nevíte kde při svých toulkách složit hlavu? Vyberte si k levným letenkám i online kvalitní ubytování za rozumnou cenu.

  Aktuální výstavy, akce

  • Nové letecké spojení Paříž – Budapešť od Transavia.com
  • logo Transavia.com Letecká společnost Transavia zahajuje od 15. dubna dvakrát týdně letecké spojení z Paříže do Budapešti. Důvodem je, že Budapešť je dosti oblíbenou destinací Francouzů. V roce 2013 nárůst turistů na francouzském trhu dosáhl 1,8 % a zaznamenáno bylo 387 000 přenocovaných francouzských turistů v Budapešti. Většinou jde o pobyty s průměrnou dobou 2,6 přenocování. V zimním období budapešťské hotely také nabízely třídenní pobyty s jedním dnem zdarma.

   17. 5. 2014


  • Brussels Airlines rozšiřují síť
  • Společnost Brussels Airlines v posledních měsících investovala do největšího rozšíření letové sítě ve své historii. V letním letovém řádu se objeví devět nových destinací: Ajaccio, Bastia, Figari, Atény, Bari, Cagliari, Malta, Montpellier, Sevilla a dále dvě města v Polsku s provozem celoročním: Krakov a Varšava.

   Zároveň přibude frekvence do několika stávajících destinací: Florencie, Palerma, Marseille, Catanie a Madridu.

   Kromě rozšiřování sítě pracují Brussels Airlines na několika dalších projektech. Letos na jaře se rozběhnou webové stránky společnosti v nové podobě a dále bude představen nový věrnostní program speciálně pro Evropu, který bude koexistovat společně s aktuálním programem Miles & More.

   23. 3. 2014


  • Muzeum 9/11 se v New Yorku otevře v květnu
  • Muzeum 9/11, které připomíná teroristické útoky na New York z 11. září 2001, bude po dlouhých letech odkladů otevřeno v polovině května, vstupné pro dospělé je stanoveno na 24 dolarů. Vstupenky do podzemního muzea přímo na Ground Zero se začnou prodávat již v březnu 2014.

   23. 3. 2014


  • Nová linka Ryanair Praha – Dublin od dubna 2014!
  • Pachatel se vrací na místo činu a Ryanair se po 4 letech vrací do Prahy. Od dubna 2014 bude 10× týdně létat mezi Prahou a irským Dublinem.

   Cena zpáteční letenky má začínat na 59,98 eurech, tedy 1 630 Kč. To je zhruba polovina ceny letenky od společnosti Aer Lingus, která na trase lítá již nyní. Zajímavé je, že Ryanair vlastní 29,4 % této aerolinky.

   14. 11. 2013


  • EasyJet odbavuje mobilem
  • logo easyJet
   Cestující, kteří odlétají z pražského letiště Václava Havla se společností easyJet, si mohou vyzkoušet odbavení pomocí mobilní aplikace. Tu už teď společnost používá na 51 mezinárodních letištích. Aplikace je k dispozici zdarma v sedmi jazycích pro majitele mobilních telefonů s operačními systémy Android a iOS.

   30. 7. 2013


  • Zahájení nové linky ČSA z Florencie do Prahy
  • ČSA zahájila od 1. dubna letošního roku lety na zcela nové lince z Prahy a to do italské Florencie.

   16. 7. 2013


  • Posílené lety ČSA z Prahy do Nice
  • logo ČSA Lety ČSA z Prahy do Nice jsou od června posíleny celkem na 8 spojů pro cesty tam i zpět. Letiště v Nice se stále rozvíjí, buduje se terminál 2, který má zajistit větší kvalitu přijetí, nové prostory pro letadla i rozšířit nabídku butiků. Ve stejném duchu se proměňuje terminál 1. Již první dva měsíce roku stoupl provoz o 6,1 % na 1 991 000 cestujících, a to i díky novým společnostem, které ho využívají, mezi nimi i ČSA.

   16. 7. 2013


  • Aerolinky Emirates a Qantas vstoupily do historického partnerství
  • logo Emirates Airlines Emirates a Qantas oficiálně zahájily partnerství, když společnost Qantas v dubnu poprvé na lince ze Sydney a Melbourne letěla do Londýna přes mezinárodní centrum společnosti Emirates v Dubaji. Partnerství představuje pro Qantas a Emirates novou éru. Dopravci se rozhodli spolupracovat, aby vytvořili nejlepší leteckou síť destinací a zákazníkům poskytli možnost využívat nejlepší salonky a věrnostní programy.

   14. 7. 2013


  • easyJet sníží zátěž letadel novými odlehčenými sedadly, vozíky a sharklety
  • logo easyJet Letecká společnost easyJet představuje řadu opatření, která mají snížit spotřebu paliva a emise CO2. Palivo se bude šetřit díky novým lehčím sedadlům, odlehčeným vozíkům a aerodynamickými vylepšeními, např. sharklety – rozšířením konců křídel, díky kterým pracují křídla efektivněji. Nová sedadla Recaro budou namontována do konce léta 2014, sharklety se objeví od srpna 2013 a nové odlehčené vozíky budou používány od dubna 2013.

   14. 7. 2013


  • InterContinental hotel Dieu v Marseille
  • Koncem dubna byl otevřen v Marseille dlouho očekávaný InterContinental – Hotel Dieu, druhý pětihvězdičkový hotel v této francouzské metropoli. Vznikl rekonstrukcí bývalé nemocnice a má být chloubou města. Lobby hotelu je vyzdobeno barvami a materiálem, který připomíná historii a kulturu Marseille. Hotel nabízí celkem téměř 200 pokojů, z toho 22 suit. Některé mají krásný výhled na starý přístav, jiné jsou vybaveny soukromou terasou. Je zde řada restaurací, brasserie, která pokračuje na terase o celkové výměře 750 m2. Restauracím šéfuje Lionel Lévy. Je zde také rozsáhlé wellness centrum na 1000 m2 s krytým bazénem, saunami hammamem a další péčí. Pro semináře je rovněž vyhrazen prostor 1000 m2. Renovace celé budovy trvala tři roky.

   14. 7. 2013


 • Vaše názory

  • Karel Likar: Dobry den ze Sibire.Zkusenosti s Aeroflotem mam je... »
  • Jan Matil. com: Velmy pohodlne apriemne rad cestuju s vasi s... »
  • Marie: Arogantní chování při neuskutečněném letu č.Y 2226... »
  • Markéta Kosová: Změnili mi čas odletu, který mi navazoval a na pře... »
  • Jan Hátle: Letěli jsme s AF dne 23.1.2014 z NUE přes CDG do P... »
 • Vyhledávání

  Spřízněné stránky