Letenky Nice levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Nice

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Nice trvá pár sekund. Děkujeme.

Perla Azurového pobřeží Nice dříve vyhledávala anglická i ruská aristokracie, dnes je toto nádherné město plné luxusních hotelů, velkorysých bulvárů a pláží, otevřené všem.

Až se nabažíte atmosféry Nice, můžete vyrazit na výlet do jedné z nejslavnějších provensálských vesnic Peillon. Vysoké okrové domy postavené na skále stupňovitě do kruhu doslova srůstají se skalním štítem, stejně jako kaple Bílých kajícníků z roku 1495 s freskami od Canavasia.

Procházka uličkami vydlážděnými drobnými kamínky a po schodištích pod arkádami, stejně jako pohled na strohá průčelí domů s masivními dveřmi a kamenné kašny vás jistě potěší.

Praktické tipy jak trávit čas ve francouzském Nice a co v něm nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Nice. Stručně jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky do Nice. Již brzy.

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Nice aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Posílené lety ČSA z Prahy do Nice
  • logo ČSA Lety ČSA z Prahy do Nice jsou od června posíleny celkem na 8 spojů pro cesty tam i zpět. Letiště v Nice se stále rozvíjí, buduje se terminál 2, který má zajistit větší kvalitu přijetí, nové prostory pro letadla i rozšířit nabídku butiků. Ve stejném duchu se proměňuje terminál 1. Již první dva měsíce roku stoupl provoz o 6,1 % na 1 991 000 cestujících, a to i díky novým společnostem, které ho využívají, mezi nimi i ČSA.

   16. 7. 2013


  • Na nejnavštěvovanější pláži Nice bude zákaz kouření
  • Na jedné z nejnavštěvovanějších pláží v jihofrancouzském Nice bude od počátku letní sezony platit zákaz kouření, za jeho porušení budou milovníci tabáku platit pokutu 38 eur, řekl starosta Nice Christian Estrosi.

   1. 4. 2012


  • Nice Jazz Festival (17. – 24. 7.)
  • Od 17. do 24. července 2011 proběhne v Nice jeden z nejvýznamnějších evropských jazzových festivalů. Každoročně se na něj sjede kolem 500 muzikantů z celého světa, kteří odehrají kolem stovky koncertů. Pravidelně zde vystupují ti nejlepší z nejlepších. Letos jsou navíc na programu zvučná jména typu Michel Legrand, Morcheeba, Seal, Maeco Parker a Ahmad Jamal, jejichž hudba byla a je jazzem výrazně ovlivněna. Kupte si tedy letenky do Nice a vyražte si užít atmosféru Nice Jazz Festivalu.

   22. 5. 2011


  • 127. tradiční karneval bude ve znamení “Krále středomoří”
  • Francouzské letovisko Nice se v těchto dnech připravuje již na 127. ročník již tradičního karnevalu. Ten potrvá od 18. února do 8. března a letos bude oslavovat “Krále středomoří”.

   15. 2. 2011