Letenky Neapol levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Neapol

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Neapol trvá pár sekund. Děkujeme.

Praktické tipy jak trávit čas v Neapoli a co v ní nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Neapolí. Stručně jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky do Neapole. Již brzy.

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Neapol aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Festival hudby, jídla a vína v Neapoli a okolí
  • Bylo by zbytečné hovořit o půvabech ostrovů Capri, Ischia či Procida. Právě zde se každoročně koná festival věnovaný hudbě, jídlu a vínu a evokující v názvu moře úžasných zážitků, které zde návštěvníky čekají. Příští, již čtvrtý ročník se bude konat od 21. do 27. května.

   Zážitky z festivalu doprovází jedinečné prostředí. Součástí festivalu budou nezaměnitelné neapolské písně, které proslavili Enrico Caruso, Luciano Pavarotti a Andrea Bocelli. Koncert 24. května na nejmenším z ostrovů, na ostrově Procida, bude jistě událostí, kterou podtrhne místo konání Terra Murata.

   Tuto pevnost dal v 16. století v Neapoli postavit aragonský kardinál d´Avalos, sloužila i Bourbonům, později i jako káznice. Vypíná se na nejvyšším místě ostrova. Neméně působivé může být představení na ostrově Ischia v Castello Aragonese 26. května.Účastníci festivalu budou mít také jedinečnou příležitost ochutnat ty nejlepší gastronomické speciality místních restaurací, prezentované na Koncertním menu. Více www.isoledinapoli.com.

   20. 11. 2011