Letenky Milán levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Milán

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Milán trvá pár sekund. Děkujeme.

Praktické tipy jak trávit čas v Miláně a co v něm nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Milánm. Stručně, jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky do Milána.

Památky a muzea v Miláně

V Miláně asi nelze začít jinde než na centrálním náměstí Piazza Duomo před slavným Dómem, největší italskou gotickou stavbou s 135 věžičkami. Při prohlídce katedrály lze obdivovat stovky soch, plastik, vitrážových a zdobných dekorací.

V Miláně je vůbec možné zhlédnout řadu kulturních děl světového významu, například nástěnnou malbu Poslední večeře Leonarda da Vinci v refektáři dominikánského kláštera Santa Maria delle Grazie, ale pozor: vstupenky je nutné rezervovat předem.

Tipy na procházky Milánem, zažij Milán jinak

V Miláně najdete více než 50 parků o ploše čítající téměř 15 milionů čtverečních metrů. Nabízejí mnoho cyklistických a běžeckých tras a různých sportovních ploch, samozřejmě též možnost dát si kávu a další občerstvení. Jedním z takových míst je Sempione park v centru města.

Dalším tipem na příjemné procházky jsou knihkupectví v centru města. Některá jsou velmi stará, jiná moderní. Některá jsou luxusně zařízená, s možností dát si něco dobrého, další se specializují na historické svazky. Vhodným místem pro odpočinek nepochybně bude některá z velkého množství restaurací.

V nich najdete od historických restaurací a barů přes tradiční či moderní až po kuchyně, v nichž se zajímavě mísí vlivy ze všech koutů světa.

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Milán aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Wizz Air zrušil 116 letů z Prahy i do ní
  • logo Wizz Air Server Planes.cz informoval o tom, že nízkonákladová letecká společnost Wizz Air z ekonomických důvodů preventivně zrušila od poloviny ledna do konce března z Prahy 58 odletů. Škrty se dotknou cestujících, kteří měli zakoupené letenky na nedělní spoje do Bergama (15. 1. – 4. 3.) a středeční do Říma (11. 1. – 29. 2.) a Eindhovenu (11. 1. – 7. 3.) Nejvíce letů zmizelo do Londýna-Lutonu, od 11. 1. do 25. 3. jsou tu druhé linky dne ve středu, čtvrtek a neděli (původně s odletem z Prahy Ruzyně v 6:00).

   8. 1. 2012