Letenky Kolín nad Rýnem levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Kolín nad Rýnem

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Kolín nad Rýnem trvá pár sekund. Děkujeme.

Praktické tipy jak trávit čas v Kolíně nad Rýnem a co v něm nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Kolínem nad Rýnem. Stručně jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky do Kolína nad Rýnem. Již brzy.

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Kolín nad Rýnem aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Netradiční pohled na Pabla Picassa v Kolíně nad Rýnem
  • Ludwigovo muzeum v Kolíně nad Rýnem představuje netradiční pohled na osobnost Pabla Picassa prostřednictvím fotografických portrétů, které pořídili umělci z celého světa, výstava s názvem Já, já a zase já – fotografie Pabla Picassa je v muzeu ke zhlédnutí až do 15. ledna 2012.

   19. 12. 2011


  • Kolín nad Rýnem: Navštivte Lawrence z Arábie (do 11. 9.)
  • Až do 11. září 2011 máte možnost navštívit v Rautenstrauch-Joest muzeu v Kolíně nad Rýnem výstavu, kde se můžete seznámit s legendárním cestovatelem T. E. Lawrencem známým jako Lawrence z Arábie.

   28. 7. 2011


  • Pár únorových tipů na výstavy v evropských metropolích
  • Budapešť: Taiwan Calling do 6. 3. – Vydejte se do budapešťského Ludwigova muzea na výstavu, která představuje současné umění Tchaj-wanu.

   Paříž: Móda a textil do 8. 5. – V pařížském Musée des Arts décoratifs je až do května k vidění výstava módy z let 1990 až 2000. Otevřeno je od středy do neděle.

   Kolín nad Rýnem: Tutanchamon do 20. 3. – Putovní výstava Tutanchamon v Kolíně nad Rýnem představuje až do konce března pohřební poklady a kulturu dané doby tohoto egyptského faraona

   6. 2. 2011


  • Kolín nad Rýnem: největší veletrh sladkostí na světě
  • Máte rádi sladkosti? Pouze do 2. února máte možnost navštívit v Kolíně nad Rýnem největší veletrh sladkostí na světě. Na co se můžete těšit? 1500 firem s nejrůznějšími pamlsky ze 70 zemí světa. Traduje se, že do Kolína musí každý, kdo chce v branži něco znamenat.

   24. 1. 2011


  • Výstava Bohéma: fotografické portréty umělců v Kolíně nad Rýnem
  • Chcete nahlédnout do života volnomyšlenkářských umělců minulých století? V německém Kolíně nad Rýnem se od 25. září až do 9. ledna 2011 koná výstava Bohéma: Fotografické portréty umělců 19. a 20. století. V Muzeu Ludwig uvidíte díla z úplného počátku fotografie až po snímky slavného francouzského fotografa známého pod pseudonymem Nadar, který zachycoval divoké večírky umělců z 19. století. Otevřeno má Muzeum Ludwig denně, kromě pondělí.

   5. 12. 2010