Letenky Praha

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Itálie

Nejpopulárnější letenky z Prahy

Přehled destinací a lokalit v Itálii dosažitelných z letiště Praha Ruzyně.

LetenkyPraha.com spolupracují

  Itálie aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Zahájení nové linky ČSA z Florencie do Prahy
  • ČSA zahájila od 1. dubna letošního roku lety na zcela nové lince z Prahy a to do italské Florencie.

   16. 7. 2013


  • V Římě si dejte pozor, kde jíte a pijete
  • Turisté si budou muset v Římě opět dát pozor, kde si pochutnají na zmrzlině nebo budou popíjet limonádu. Římská radnice znovu zakázala jíst, pít a přespávat na ulici poblíž historických památek, v opačném případě hrozí pokuta až ve výši 500 eur. Na to se dá pouze říci, že dozajista velmi proturistické opatření.

   4. 11. 2012


  • Levné letenky do Říma v rámci speciální propagační akce jen za 1 398 Kč!
  • S vyjímečnou akcí omezenou časově i množstvím míst přišla společnost Wizz Air, která nyní nabízí zpáteční letenky z Prahy do Říma za speciálních 1 398 Kč.

   Tato cena je konečná a zahrnuje tedy všechny poplatky, počet letenek za tuto super cenu je však limitován. Po jejich vyprodání může cena letenek vzrůst, pokud tedy máte zájem o výlet do Říma, neváhejte a rezervujte si své letenky ještě dnes.

   31. 7. 2012


  • Odhozená žvýkačka v Římě vás bude stát 50 euro
  • Pokuta 50 eur bude hrozit všem, kteří v Římě někam jen tak odhodí nebo nalepí žvýkačku a chytne je u toho policie, úřady ale v tažení proti neukázněným žvýkalům nezajdou tak daleko jako Singapur, kde za tento prohřešek hrozí vězení.

   16. 2. 2012


  • Festival hudby, jídla a vína v Neapoli a okolí
  • Bylo by zbytečné hovořit o půvabech ostrovů Capri, Ischia či Procida. Právě zde se každoročně koná festival věnovaný hudbě, jídlu a vínu a evokující v názvu moře úžasných zážitků, které zde návštěvníky čekají. Příští, již čtvrtý ročník se bude konat od 21. do 27. května.

   Zážitky z festivalu doprovází jedinečné prostředí. Součástí festivalu budou nezaměnitelné neapolské písně, které proslavili Enrico Caruso, Luciano Pavarotti a Andrea Bocelli. Koncert 24. května na nejmenším z ostrovů, na ostrově Procida, bude jistě událostí, kterou podtrhne místo konání Terra Murata.

   Tuto pevnost dal v 16. století v Neapoli postavit aragonský kardinál d´Avalos, sloužila i Bourbonům, později i jako káznice. Vypíná se na nejvyšším místě ostrova. Neméně působivé může být představení na ostrově Ischia v Castello Aragonese 26. května.Účastníci festivalu budou mít také jedinečnou příležitost ochutnat ty nejlepší gastronomické speciality místních restaurací, prezentované na Koncertním menu. Více www.isoledinapoli.com.

   20. 11. 2011


s