Letenky Praha

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Francie

Nejpopulárnější letenky z Prahy

Přehled destinací a lokalit ve Francii dosažitelných z letiště Praha Ruzyně.

LetenkyPraha.com spolupracují

  Francie aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Posílené lety ČSA z Prahy do Nice
  • logo ČSA Lety ČSA z Prahy do Nice jsou od června posíleny celkem na 8 spojů pro cesty tam i zpět. Letiště v Nice se stále rozvíjí, buduje se terminál 2, který má zajistit větší kvalitu přijetí, nové prostory pro letadla i rozšířit nabídku butiků. Ve stejném duchu se proměňuje terminál 1. Již první dva měsíce roku stoupl provoz o 6,1 % na 1 991 000 cestujících, a to i díky novým společnostem, které ho využívají, mezi nimi i ČSA.

   16. 7. 2013


  • InterContinental hotel Dieu v Marseille
  • Koncem dubna byl otevřen v Marseille dlouho očekávaný InterContinental – Hotel Dieu, druhý pětihvězdičkový hotel v této francouzské metropoli. Vznikl rekonstrukcí bývalé nemocnice a má být chloubou města. Lobby hotelu je vyzdobeno barvami a materiálem, který připomíná historii a kulturu Marseille. Hotel nabízí celkem téměř 200 pokojů, z toho 22 suit. Některé mají krásný výhled na starý přístav, jiné jsou vybaveny soukromou terasou. Je zde řada restaurací, brasserie, která pokračuje na terase o celkové výměře 750 m2. Restauracím šéfuje Lionel Lévy. Je zde také rozsáhlé wellness centrum na 1000 m2 s krytým bazénem, saunami hammamem a další péčí. Pro semináře je rovněž vyhrazen prostor 1000 m2. Renovace celé budovy trvala tři roky.

   14. 7. 2013


  • Jedete do Francie autem? Nezapomeňte na alkholtester
  • Od 1. března 2013 platí ve Francii nové nařízení ohledně povinné výbavy v autě. Pokud tam tedy plánujete letní výlet autem, nikoliv letecky či autobusem, nezapomeňte si do své povinné výbavy pořídit alkoholtester. Ušetříte si tak potíže, až potkáte dopravní policii.

   18. 11. 2012


  • Vánoce v Paříži: Kupte si levné letenky z Prahy jen za konečných 2 153 Kč. Let bez mezipřistání a kupa volných termínů k tomu!
  • logo easyJet Levné letenky z Prahy do Paříže nejen na období Vánoc nyní nabízí nízkonákladovka easyJet. Okusit vánoční atmosféru pod Eiffelovou věží můžete již za 2 153 Kč, přičemž to je cena včetně všech poplatků. Letět můžete např. v pátek 14. prosince tam a v pondělí 17. prosince zpět, volných termínů je však prozatím dost. V případě zájmu si můžete své letenky objednávat na této stránce.

   3. 8. 2012


  • Levné letenky easyJet z Prahy do Lyonu jen za 1 764 Kč! Letět můžete na podzim, před Vánoci i zkraje nového roku!
  • logo easyJet S promo nabídkou na levné letenky do Lyonu přišla nízkonákladová společnost easyJet, letenky s odletem z Prahy nyní můžete objednávat již za konečných 1 764 Kč. Jedná se o konečnou cenu a přímý let, nemusíte se tedy obávat komplikovaného mezipřistání třeba na obrovském letišti v Paříži. Nabídka je limitována počtem míst, letět však můžete ve vybraných termínech v období od listopadu 2012 až do března 2013. Letenky si můžete objednávat online zde.

   3. 8. 2012


s