Letenky Praha

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Evropa

Nejpopulárnější letenky z Prahy

Přehled destinací v Evropě, kam si lze koupit přímo letenku z letiště Praha Ruzyně. Cílová evropská města vám samozřejmě mohou posloužit jako skvělé místo přestupu za dalším levným cestováním.

Albánie

Anglie

Belgie

Bělorusko

Bulharsko

Česká republika

Dánsko

Estonsko

Finsko

Francie

Holandsko / Nizozemí

Chorvatsko

Irsko

Itálie

Kypr

Litva

Lotyšsko

Lucembursko

Maďarsko

Makedonie

Malta

Moldavsko

Německo

Norsko

Polsko

Portugalsko

Rakousko

Rumunsko

Rusko

Řecko

Skotsko

Slovensko

Slovinsko

Srbsko

Španělsko

Švédsko

Švýcarsko

Turecko

Ukrajina

LetenkyPraha.com spolupracují

  Evropa aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Nová linka Ryanair Praha – Dublin od dubna 2014!
  • Pachatel se vrací na místo činu a Ryanair se po 4 letech vrací do Prahy. Od dubna 2014 bude 10× týdně létat mezi Prahou a irským Dublinem.

   Cena zpáteční letenky má začínat na 59,98 eurech, tedy 1 630 Kč. To je zhruba polovina ceny letenky od společnosti Aer Lingus, která na trase lítá již nyní. Zajímavé je, že Ryanair vlastní 29,4 % této aerolinky.

   14. 11. 2013


  • Zahájení nové linky ČSA z Florencie do Prahy
  • ČSA zahájila od 1. dubna letošního roku lety na zcela nové lince z Prahy a to do italské Florencie.

   16. 7. 2013


  • Posílené lety ČSA z Prahy do Nice
  • logo ČSA Lety ČSA z Prahy do Nice jsou od června posíleny celkem na 8 spojů pro cesty tam i zpět. Letiště v Nice se stále rozvíjí, buduje se terminál 2, který má zajistit větší kvalitu přijetí, nové prostory pro letadla i rozšířit nabídku butiků. Ve stejném duchu se proměňuje terminál 1. Již první dva měsíce roku stoupl provoz o 6,1 % na 1 991 000 cestujících, a to i díky novým společnostem, které ho využívají, mezi nimi i ČSA.

   16. 7. 2013


  • InterContinental hotel Dieu v Marseille
  • Koncem dubna byl otevřen v Marseille dlouho očekávaný InterContinental – Hotel Dieu, druhý pětihvězdičkový hotel v této francouzské metropoli. Vznikl rekonstrukcí bývalé nemocnice a má být chloubou města. Lobby hotelu je vyzdobeno barvami a materiálem, který připomíná historii a kulturu Marseille. Hotel nabízí celkem téměř 200 pokojů, z toho 22 suit. Některé mají krásný výhled na starý přístav, jiné jsou vybaveny soukromou terasou. Je zde řada restaurací, brasserie, která pokračuje na terase o celkové výměře 750 m2. Restauracím šéfuje Lionel Lévy. Je zde také rozsáhlé wellness centrum na 1000 m2 s krytým bazénem, saunami hammamem a další péčí. Pro semináře je rovněž vyhrazen prostor 1000 m2. Renovace celé budovy trvala tři roky.

   14. 7. 2013


  • Berlín chce zavést daň za nocleh
  • Pětiprocentní daň chce od léta za noclech v tamních ubytovacích zařízeních od turistů vybírat Berlín. Poplatek se má počítat z výše hotelového účtu a turisté by jej mohli začít platit už od začátku července, rozhodla zemská vláda v Berlíně. Silně zadlužený Berlín počítá, že poplatek vynese 25 milionů eur ročně.

   14. 7. 2013


s