Letenky Dubaj levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Dubaj

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Dubaj trvá pár sekund. Děkujeme.

Praktické tipy jak trávit čas v Dubaji a co v něm nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Dubají. Stručně jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky. Již brzy.

1. července 2010 startuje Emirates Airlines nový přímý spoj a to z Prahy do Dubaje. Let EK140 odlétá z Prahy v 16:20 a do Dubaje přilétá v 00:10 následujícího dne. Let EK139 odlétá z Dubaje v 10:30 a přistává v Praze ve 14:50. Doba letu je zhruba šest hodin.

Zaváděcí ceny zpátečních letenek do Dubaje začínají na 9914 Kč v turistické třídě včetně všech poplatků a cestující mohou využít řadu akčních nabídek, například ubytování v Dubaji zdarma, bezplatné letenky a další aktivity pro děti nebo 50% slevu na letenky ve třídě Business.

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Dubaj aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Policie v Dubaji pokutuje řidiče, kteří nezamykají
  • Dubajská policie se rozhodla bojovat hodně netradičně s rozmáhajícími se krádežemi aut v emirátu. Řidiče, kteří opustili své vozy, aniž by je zamkli, trestá pokutami ve výši 300 emirátských dirhamů, což je přibližně 1620 korun. Policisté očividně ztratili trpělivost s dubajskými řidiči. Mnozí z nich totiž nejenže svůj vůz nezamykají, když ho opouštějí na parkovišti, ale dokonce ho nechávají i s běžícím motorem. Děje se tak, když jdou nakupovat, do banky nebo třeba do mešity. Tento jev není v Dubaji ojedinělý. I proto v posledních měsících prudce stoupl počet krádeží právě nezajištěných vozů, jejichž motor běží na volnoběh – takto je ukradeno zhruba každé desáté auto.

   20. 1. 2012


  • Nejvýše položená restaurace na světě je v Dubaji
  • Ve 122. patře nejvyšší stavby světa, mrakodrapu Burdž Chalífa v Dubaji, zahájil o víkendu provoz restaurant, který je se svými 422 metry nad zemí nejvýše položenou restaurací na světě. Restaurace At.mosphere má být jednou z nejluxusnějších na světě. Může pojmout až 210 zákazníků, jimž kromě mezinárodní kuchyně nabízí i biomenu. Dubajský mrakodrap Burdž Chalífa je vysoký 828 metrů a jsou v něm byty, kanceláře a hotel.

   26. 1. 2011