Letenky Budapešť levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Budapešť

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Budapešť trvá pár sekund. Děkujeme.

Praktické tipy jak trávit čas v Budapešti a co v něm nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Budapeští. Stručně jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky do Budapeště. Již brzy.

Svátky a Dny pracovního volna v Maďarsku do konce letošního roku

Letošní rok jsou před námi ještě následující svátky a dny pracovního volna v Maďarsku:

1. květen – Svátek práce
13. červen – Letnice
20. srpen – Svátek sv. Štěpána a Den Maďarské ústavy
23. říjen – Den republiky
1. listopad – Svátek Všech svatých
25. a 26. prosinec – Svátky vánoční

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Budapešť aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Sziget festival v Budapešti
  • Máte rádi letní hudební festivaly a ty české vám už nestačí? Co si koupit letenku a vydat se do Budapešti na tamní tradiční Sziget Festival, který se kona od 6. do 13. srpna 2012. Můžete se těšit na kapely jako jsou Placebo, Hurts, The Killers či poslechnout si hip hop Snoop Dogga.

   3. 8. 2012


  • Nová turistická informační centra v Budapešti
  • Turistická centra v Budapešti, dříve známá pod názvem „Tourinform“, byla zmodernizována a jmenují se nyní „Budapestinfo Pont” tj. Turistické informační místo. Průběžně se přizpůsobují nárokům turistů a jednou z novinek je také to, že v nich můžete platit Vaší mezinárodně uznávanou platební kartou (např. za Budapešťskou kartu příp. za návštěvu vybraného programu).

   Turistická informační místa se nacházejí na těchto místech: Deák Ferenc tér, 1052 Budapest, Sütő u. 2.; Otevírací doba: 8.00–20.00 hod. Liszt Ferenc tér, 1061 Budapest, Andrássy út 47.; Otevírací doba: 12.00–20.00 hod. Mezinárodní letiště – Budapest Ferenc Liszt, Terminál 1: 8.00-22.00 hod., Terminál 2A: 8.00-22.00hod., Terminál 2B: 10.00–20.00 hod. Kancelář na Hradě byla bohužel uzavřena!

   21. 4. 2012


  • Nová autobusová linka číslo 230 do Aquaworld v Budapešti
  • Od 2. dubna 2012 přibyla nová autobusová linka vypravovaná Budapešťským dopravním centrem (BKK) k zábavnímu vodnímu areálu Aqua World Budapešť. Linka byla zřízena na základě vzájemné spolupráce obou subjektů a má sloužit všem, kteří necestují vlastním vozem, rodinám s dětmi a dalším, kteří dávají přednost městské dopravě.

   Tento autobus č. 230 jezdí denně, po hodině, s odjezdy mezi 8.00 až 21.00 hodinou od Východního nádraží a mezi 9.00 a 22.00 hodinou od Aquaworld Budapešť.

   21. 4. 2012


  • V Maďarsku bude od příštího roku platit přísný zákaz kouření
  • Maďarsko se připojilo k zemím, které zakazují kouření ve veřejných prostorách. Podle zákona, který schválil parlament v dubnu, se nebude smět od 1. ledna příštího roku kouřit v uzavřených veřejných prostorech, tedy například v barech nebo restauracích, dále na pracovištích, v prostředcích hromadné dopravy ani na zastávkách či stanicích, ale ani v podchodech a na hřištích. To vše samozřejmě platí i pro oblíbené město Čechů – Budapešť.

   23. 5. 2011


  • Pár únorových tipů na výstavy v evropských metropolích
  • Budapešť: Taiwan Calling do 6. 3. – Vydejte se do budapešťského Ludwigova muzea na výstavu, která představuje současné umění Tchaj-wanu.

   Paříž: Móda a textil do 8. 5. – V pařížském Musée des Arts décoratifs je až do května k vidění výstava módy z let 1990 až 2000. Otevřeno je od středy do neděle.

   Kolín nad Rýnem: Tutanchamon do 20. 3. – Putovní výstava Tutanchamon v Kolíně nad Rýnem představuje až do konce března pohřební poklady a kulturu dané doby tohoto egyptského faraona

   6. 2. 2011