Letenky Berlín levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Berlín

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Berlín trvá pár sekund. Děkujeme.

Praktické tipy jak trávit čas v Berlíně a co v něm nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Berlínem. Stručně jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky do Berlína. Již brzy

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Berlín aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Berlín chce zavést daň za nocleh
  • Pětiprocentní daň chce od léta za noclech v tamních ubytovacích zařízeních od turistů vybírat Berlín. Poplatek se má počítat z výše hotelového účtu a turisté by jej mohli začít platit už od začátku července, rozhodla zemská vláda v Berlíně. Silně zadlužený Berlín počítá, že poplatek vynese 25 milionů eur ročně.

   14. 7. 2013


  • Berlín: Impulz a pohyb (do 16. září)
  • V berlínském VW Automobil Forum na Unter den Linden si můžete v rámci výstavy Impulz a pohyb, která trvá až do 16. září, vyzkoušet vědecké pokusy na vlastním těle. Takže pokud máte v nejbližších týdnech cestu do Berlína, tuto výstavu vřele doporučujeme.

   4. 8. 2012


  • Portréty italské renesance v Berlíně do 20. listopadu
  • Berlínské Bode-Museum a Metropolitní muzeum v New Yorku společně pořádají grandiózní přehlídku umění doby quattrocenta čili 15. století. Je celá věnovaná malířskému a sochařskému portrétu, které nejlépe ukazuje, že člověk jako nezaměnitelná osobnost se stal hlavním tématem rané italské renesance. Nejslavnější portréty Masaccia, Botticelliho, Donatella, Pisanella, Leonarda da Vinciho a mnoha dalších mistrů italské renesance jsou v Berlíně k vidění do 20. listopadu a poté se všech 140 obrazů a soch stěhuje do New Yorku. Organizátoři očekávají rekordní zájem. Jen do Berlína by mohl dorazit až milion diváků. Zejména o víkendech se očekávají fronty. Otevřeno je denně od 10 do 18 hodin, ve čtvrtek do 22 hodin.

   22. 10. 2011


  • Na poslední chvíli, přehled zajímavých výstav v novoroční Evropě
  • Třeba jste se vydali oslavit příchod roku 2011 do některé z evropských metropolí. Bujaře jste jeho příchod oslavili, ale do odletu ještě máte třeba 1 den a říkáte si, zašli bychom na nějakou dobrou výstavu. Zde je pár tipů na kousky, které končí v lednu 2011.

   Madrid: Peter Paul Rubens (do 23. ledna)

   V madridském Musea del Prado je do konce ledna vystaveno dílo nejvýznamnějšího vlámského malíře 17. století.

   Vídeň: William Kentridge (do 30. ledna)

   Ve vídeňském muzeu Albertina je do konce ledna k vidění retrospektiva jihoafrického umělce Williama Kentridge.

   Berlín: 300 let vědy v Berlíně (do 9. ledna)

   Brzy končící výstava v berlínském muzeu Martin-Gropius-Bau představuje Berlín jako významné centrum vědy.

   Budapešť: Fernando Botero (do 2. ledna)

   Dílo kolumbijského malíře a sochaře Fernanda Botera (1932), proslulé absurditou a bizarností, se představuje v Muzeu krásných umění.

   31. 12. 2010


  • V Berlíně bude výstava o fascinaci Hitlerem
  • Německé historické muzeum v Berlíně připravilo výstavu o vůdci nacistického Německa Adolfu Hitlerovi a jeho působení na německý národ. Výstava s názvem Hitler a Němci. Národní pospolitost a zločin začíná tento pátek a potrvá do 6. února příštího roku.

   13. 10. 2010