Letenky Benátky levně z Prahy

letenky a informace o destinacích dosažitelných z Prahy

Benátky

Místo odletu
Místo příletu
rezervovat letenky online

Prosíme o chvilku strpení, zpracování nejlevnějších letenek Praha - Benátky trvá pár sekund. Děkujeme.

Praktické tipy jak trávit čas v Benátkách a co v nich nepřehlédnout, zkrátka nenáročný průvodce Benátkami. Stručně jasně, výstižně, nechceme vás zatěžovat zbytečnostmi. Zároveň nabídneme ubytování i levné letenky do Benátek. Již brzy.

Nejpopulárnější letenky z Prahy

LetenkyPraha.com spolupracují

  Benátky aktuálně

  tipy, výstavy, akce

  • Benátky zavedly daň pro hotelové hosty
  • Jedno z nejnavštěvovanějších měst Evropy zavedlo nové opatření pro zisky tamní radnice. Turisté již od poloviny srpna musejí zaplatit daň za ubytování v hotelech. Poplatek z pokojů má Benátkám přinést až 23 milionů eur ročně, které radnice využije na údržby, rekonstrukce i nové kulturní akce v Benátkách. Každý rok je navštíví až 23 milionů turistů a zhruba třetina z nich se do města pravidelně vrací. Sazba daně se však bude lišit podle ročního období, lokality i typu hotelu. Turisté zaplatí jen za prvních pět dní ubytování a například děti od 10 do 16 let mají poloviční sazbu. Nová daň se ale manažerům nelíbí. Hoteliéři hovoří o výrazné ztrátě hostů. Sami turisté se prozatím tváří na novinku smířlivě.

   5. 11. 2011


  • Nadzemní kolejová dráha People Mover v Benátkách
  • V severoitalských Benátkách otevřeli nadzemní kolejovou dráhu s názvem People Mover, která má usnadnit přístup do historického centra Benátek a za hodinu přepraví až 3000 pasažérů.

   20. 5. 2010